Titles you rated
SunnyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
ChawRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0