Movies
Ratings
199
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5