Movies
Ratings
47
Us and ThemRated ★ 4.0
GirlfriendsRated ★ 0.5
The Crazy CompaniesRated ★ 0.5
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 1.0
The ContactRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 5.0
Taipei ExchangesRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Things You Can Tell Just by Looking at HerRated ★ 5.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0