Movies
Ratings
194
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
The DigRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0