Series
Ratings
31
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0