Series
Ratings
71
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
How to Be ThirtyRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0