Titles you rated
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5