Movies
Ratings
31
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0