Series
Ratings
17
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0