Titles you rated
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Eden of the EastRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 2.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0