Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.0