Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5