Series
Ratings
157
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
La PalmaRated ★ 1.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 0.5
- DoubtRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0