Series
Ratings
27
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0