Titles you rated
TitanicRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
HauntersRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.0
Saving SantaRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.0
InsurgentRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 2.5