Series
Ratings
17
Twenty AgainRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0