Titles you rated
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5
The Sandman Season 2Rated ★ 3.0
Not Dead YetRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0
BondingRated ★ 2.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Our Flag Means Death Season 2Rated ★ 3.5
LookingRated ★ 3.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.5
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.0
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0