Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Idle MermaidRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 0.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Heart to HeartRated ★ 3.0