Movies
Ratings
42
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0