Movies
Ratings
374
OppenheimerRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5