Movies
Ratings
15
Cold EyesRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5