Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0