Movies
Ratings
60
PonyoRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
DriveRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0