Titles you rated
ThirstRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 2.0
IdentityRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0