Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
CompanionRated ★ 4.0
MariaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.0