Movies
Ratings
192
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0