Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0