Movies
Ratings
376
The IntouchablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0