Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5