Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
ManiacRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0