Titles you rated
No Time to DieRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
The OutpostRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 3.5