Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
The UnfairRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5