Movies
Ratings
358
MatildaRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
21Rated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.5