Titles you rated
WandaVisionRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0