Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
TronRated ★ 2.0