Movies
Ratings
242
Another FamilyRated ★ 0.5
StonadosRated ★ 4.0
Standing UpRated ★ 4.0
PygmalionRated ★ 4.0
SpartaRated ★ 3.5
8½Rated ★ 5.0
Now and ForeverRated ★ 4.0
Love PhobiaRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 1.0
FameRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
The WigRated ★ 0.5
PsychoRated ★ 5.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
Berthe MorisotRated ★ 4.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 5.0
AntipornoRated ★ 4.5