Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 5.0
Lala LandRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0