Movies
Ratings
97
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0