Series
Ratings
124
Sharp1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Parade's EndRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0