Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
GeostormRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5