Titles you rated
The Incredible HulkRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0