Titles you rated
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5