Titles you rated
- The UglyRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
WishRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5