Titles you rated
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5