Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Kamen Rider Gotchard: The Future DaybreakRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The FarmRated ★ 1.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Secret ZooRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
UltrasRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5