Movies
Ratings
75 BeastlyRated ★ 5.0 BeastlyRated ★ 5.0
 The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0 The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
 CasperRated ★ 3.0 CasperRated ★ 3.0
 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0 The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
 The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0 The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
 Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0 Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
 Alice in WonderlandRated ★ 4.0 Alice in WonderlandRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
 ThorRated ★ 4.0 ThorRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
 Kick-AssRated ★ 5.0 Kick-AssRated ★ 5.0
 Night at the MuseumRated ★ 3.0 Night at the MuseumRated ★ 3.0
 Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0 Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 4.0 The AvengersRated ★ 4.0
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
 Men in Black IIRated ★ 4.0 Men in Black IIRated ★ 4.0