Titles you rated
AftershockRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0