Movies
Ratings
122
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 3.5
Painted Skin: The ResurrectionRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 5.0