Titles you rated
50/50Rated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
HostelRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Paranoid ParkRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0