Series
Ratings
83
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0